Kde koupit Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý

Holar Standard štít dveřní vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6, ABS a PP provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ) barvy: bílá, hnědá Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý Kování
Cena
24 Kč
Dostupnost
14.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 24 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar Standard štít dveřní vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6, ABS a PP provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ) barvy: bílá, hnědá

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60489
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kování Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar Standard štít dveřní - 72BB bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Kování Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz