Kde koupit Homestyle4U Dětská komoda Oceán

Veselá komoda s barevným motivem podmořských živočichů je nejen stylovým, ale také praktickým doplňkem do dětských pokojíčků. Je vyrobena z kvalitního MDF dřeva. Komoda má jeden šuplík a prostornou sk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Homestyle4U Dětská komoda Oceán
					
				 Skříně, komody a truhly
Cena
1 499 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Homestyle4U Dětská komoda Oceán které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselá komoda s barevným motivem podmořských živočichů je nejen stylovým, ale také praktickým doplňkem do dětských pokojíčků. Je vyrobena z kvalitního MDF dřeva. Komoda má jeden šuplík a prostornou skříňku. Díky zaobleným rohům budou hlavičky vašich dětiček v bezpečí. Materiál: MDF Rozměry (šxvxh): 34x62x26 cm Rozměry šuplíku (šxvxh): 34x20x26 cm Rozměry skříňky: 34x40x26 cm

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Homestyle4U Dětská komoda Oceán z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088236292 a ID 3319645
- jistota kvalitního výrobce Homestyle4U
- kategorie Skříně, komody a truhly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Homestyle4U Dětská komoda Oceán . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Homestyle4U Dětská komoda Oceán na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Skříně, komody a truhly Homestyle4U, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Homestyle4U Dětská komoda Oceán vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Skříně, komody a truhly Homestyle4U, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz