Kde koupit Houpací jednorožec - růžový

Houpací koník, roz. 60cm x 18cm x 70cm <strong>Houpací jednorožec.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK, KTERÝ POTĚ… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Houpací jednorožec - růžový Vybavení a doplňky
Cena
1 079 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Houpací jednorožec - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 079 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Houpací koník, roz. 60cm x 18cm x 70cm <strong>Houpací jednorožec.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO.</strong> <br /> <br />Krásný houpací koník s mnoha vychytávkami. <br />Koník na dřevěných lyžinách je vyroben z měkkoučkého materiálu. <br />Sedlo je připevněno pomocí suchého zipu. <br />Dalším lákadlem bude zvuk, který koník vydává během jízdy. <br />Stačí stisknout jedno ucho, a ozve se zvuk kopyt ,cval, řehtání. <br /> <br /><strong>Charakteristika</strong> <br />- po zmačknutí oušek vydává různé zvuky, <br />- příjemný materiál, <br />- koník má sedlo s třmeny a dřevěné rukojeti, <br />- koník má kovovou konstrukci, <br />- výška od sedadla vč. houpací lišty cca 38 -40 cm, <br />- nosnost do 50 kg. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> 68-70 cm x 30 cm x 74 cm. <br /> <br />Vhodné pro děti od 18 m+. <br /> <br />Barva houpací lišty se může lišit. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Houpací jednorožec - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5906874753781 a ID 93864
- jistota kvalitního výrobce GrandS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Houpací jednorožec - růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Houpací jednorožec - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky GrandS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Houpací jednorožec - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky GrandS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz