Kde koupit Houpací koník - tm. hnědý

Koník - tm. hnědý <strong>Houpací koník.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO.</stron… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Houpací koník  - tm. hnědý Vybavení a doplňky
Cena
1 079 Kč
Dostupnost
11.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Houpací koník - tm. hnědý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 079 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Koník - tm. hnědý <strong>Houpací koník.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO.</strong> <br /> <br /><strong>Popis:</strong> <br />• Machá ocasem. <br />• Pohybuje tlamou. <br />• Po zmačknutí ouška vydává zvuky. <br />• Kůň je vyroben z měkkého plyše. <br />• Stabilní lyžiny z lakovaného dřeva. <br />• Dřevěná rukojed na ruce. <br />• Sedlo a postroj z materiálu,který je příjemný na dotek. <br /> <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br />Délka: 70cm, šířka: 28cm; výška: 71cm. <br /> <br />Pro děti s váhou max. 50 kg. <br /> <br />Vyrobeno z materiálu, které splňuji normy Evropské unie i certifikáty. <br /> <br />1. jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Houpací koník - tm. hnědý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309021683 a ID 73667
- jistota kvalitního výrobce EURO BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Houpací koník - tm. hnědý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Houpací koník - tm. hnědý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EURO BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Houpací koník - tm. hnědý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EURO BABY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz