Kde koupit Houpací Oslík s melodií - zelený

Houpací oslík s melodií, barva: šedá s zelenou, 10m+ <strong>Houpací OSLÍK.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK, K… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Houpací Oslík s melodií - zelený Vybavení a doplňky
Cena
1 549 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Houpací Oslík s melodií - zelený které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 549 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Houpací oslík s melodií, barva: šedá s zelenou, 10m+ <strong>Houpací OSLÍK.</strong> <br /> <br /><strong>TIP NA DÁREK.</strong> <br /><strong>DÁREK, KTERÝ POTĚŠÍ KAŽDÉ DÍTKO.</strong> <br /> <br />NOVINKA. <br /> <br />Houpací OSLÍK je vyroben z měkkého a příjemné plyšového materiálu. <br />Lyžiny a madla na rukojeti jsou ze dřeva. <br />Díky opěrce na sedadle a bezpečnostnímu pásu lze hračku využít i pro menší děti. <br />Po stisknutí nožičky hraje ukolébavku. <br /> <br /><strong>Základní vlastnosti houpacího zvířátka:</strong> <br />měkké a mazlivé - vyrobeno z velmi kvalitního plyše, <br />pohodlné a bezpečné - sedlo, opěrka chrání dítě před pádem na zem. <br />dítě sedící v houpacím zvířátku může bezpečně sledovat pohádku nebo si prohlížet knihu. <br /> <br />Vynikající kvalita zpracování - dobře skryté švy. <br /> <br />Lyžiny houpacího zvířátka jsou z leštěného a lakovaného dřeva. <br /> <br />Podporuje rozvoj zraku, doteku a pohybové koordinace. <br />Pomáhá rozvíjet motoriku a představivost. <br /> <br />Ideální dárek pro dětský den, první narozeniny, křtiny nebo pro jiné příležitosti. <br /> <br /><strong>Rozměry:cca</strong> 53 x 32 x 52 cm. <br />Výška od země k sedlu: 15 cm. <br />Délka lyžin: 62 cm. <br /> <br />Doporučeny věk dle výrobce: 10 m +. <br />Hmotnost: 3,45 kg. <br /> <br />1. Jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Houpací Oslík s melodií - zelený z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5906874753774 a ID 93800
- jistota kvalitního výrobce GrandS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Houpací Oslík s melodií - zelený. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Houpací Oslík s melodií - zelený na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky GrandS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Houpací Oslík s melodií - zelený vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky GrandS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz