Kde koupit Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml

Tělový olejíček pro miminka chrání a jemně pečuje o dětskou pokožku. Zvlhčuje, vyživuje a uklidňuje. Jak používat: Pro každodenní péči o pleť a jemné čištění v oblasti plenky. Ideální také pro jemnou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml
					
				 Dětské oleje
Cena
195 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 195 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tělový olejíček pro miminka chrání a jemně pečuje o dětskou pokožku. Zvlhčuje, vyživuje a uklidňuje. Jak používat: Pro každodenní péči o pleť a jemné čištění v oblasti plenky. Ideální také pro jemnou dětskou masáž. Dejte si olej na ruce a masírujte dítě. Naneste na čištou pokožku. Upozornění: Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se olej dostane do očí dobře opláchněte ihned vodou. Složení: SEZAM INDICKÝ OLEJ, MANDLOŇ HOŘKÁ OLEJ, OLEJ Z HROZNOVÝCH SEMÍNEK, BAVLNÍK BYLINNÝ OLEJ (OLEJ ZE SEMEN BAVLNÍKU), AVOKÁDOVÝ OLEJ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ EXTRAKT Z KVĚTŮ,SKVALEN, VČELÍ VOSK.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3891243827403 a ID 460631
- jistota kvalitního výrobce Hristina
- kategorie Dětské oleje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 118 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské oleje Hristina, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hristina Přírodní tělový olejíček pro miminka 250 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské oleje Hristina, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz