Kde koupit Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks)

Kalhotky na plavání pro děti od 7 do 15 kg s veselými obrázky spolehlivě zadrží, co mají, a k tomu nenasáknou vodu jako klasická plenka. Pružné boční strany se snadno přizpůsobí tělíčku dítěte. Dětsk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks)
					
				 Jednorázové pleny
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kalhotky na plavání pro děti od 7 do 15 kg s veselými obrázky spolehlivě zadrží, co mají, a k tomu nenasáknou vodu jako klasická plenka. Pružné boční strany se snadno přizpůsobí tělíčku dítěte. Dětské plavky a plenka v jednom Spolehlivě ochrání před malými nehodami a tak zajistí čistotu vody v bazénu Speciální absorpční vložka nenabobtná ve vodě jako klasické plenky Pružné boční strany se snadno přizpůsobí pasu dítěte Gumičky chrání proti protečení Plenky mají veselé motivy Disney Balení obsahuje 12 kusů. Plenky jsou určeny pro děti od 7 do 15 kg.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 36000183399 a ID 388116
- jistota kvalitního výrobce Huggies
- kategorie Jednorázové pleny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks) . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Jednorázové pleny Huggies, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Huggies jednorázové pleny Little Swimmers 3-4/7-15 kg (12 ks) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Jednorázové pleny Huggies, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz