Kde koupit Ibanez AM-C

Pevný dřevěný kufr pro Semiakustickou kytaru modelové řady AM. Barevné provedení: Černá. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ibanez AM-C Kufry pro elektrickou kytaru
Cena
3 840 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ibanez AM-C které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 840 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pevný dřevěný kufr pro Semiakustickou kytaru modelové řady AM. Barevné provedení: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ibanez AM-C z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 220993
- jistota kvalitního výrobce Ibanez
- kategorie Kufry pro elektrickou kytaru

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ibanez AM-C. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ibanez AM-C na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kufry pro elektrickou kytaru Ibanez, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ibanez AM-C vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: