Kde koupit Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black

Pouzdro pro akustickou baskytaru ze série PowerPad. Vrchní vrstva obalu byla vyrobena z nylonu a spolu se zipy je nepromokavá. Hybridní vícevrstvá ochrana vnitřku. Spodní část pouzdra je zesílená vůči… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black Obaly pro baskytary
Cena
2 780 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 780 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pouzdro pro akustickou baskytaru ze série PowerPad. Vrchní vrstva obalu byla vyrobena z nylonu a spolu se zipy je nepromokavá. Hybridní vícevrstvá ochrana vnitřku. Spodní část pouzdra je zesílená vůči poškození těla nástroje. Obsahuje navíc ''Smart Pocket'' určený pro mobilní telefon nebo mp3 přehrávač. Popruhy na záda umožňují jednoduchý prenos nástroje. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227813
- jistota kvalitního výrobce Ibanez
- kategorie Obaly pro baskytary

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly pro baskytary Ibanez, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ibanez IABB924-BK Acoustic Bass Gig Bag Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: