Kde koupit Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red

Nástrojový propojovací kabel ze série SI. Kabel disponuje délkou 0,21 m a dvěma lomenými konektory typu jack o tloušťce 6,3 mm. Vnější izolace je vyrobena z vysoce odolného PVC. Jádro: 0.12 x 20. Stín… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red Propojovací kabely
Cena
180 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 180 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástrojový propojovací kabel ze série SI. Kabel disponuje délkou 0,21 m a dvěma lomenými konektory typu jack o tloušťce 6,3 mm. Vnější izolace je vyrobena z vysoce odolného PVC. Jádro: 0.12 x 20. Stínění: 0.12 x 4 x 16. Barevné provedení: Black Red. Povrchová úprava: Woven - textilní potah.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227845
- jistota kvalitního výrobce Ibanez
- kategorie Propojovací kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Propojovací kabely Ibanez, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ibanez SI07P-BW Woven Patch Cable Black Red vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: