Kde koupit Ibanez SI07P Patch Cable Black

Nástrojový propojovací kabel ze série SI. Kabel disponuje délkou 0,21 m a dvěma lomenými konektory typu jack o tloušťce 6,3 mm. Vnější izolace je vyrobena z vysoce odolného PVC. Jádro: 0.12 x 20. Stín… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ibanez SI07P Patch Cable Black Propojovací kabely
Cena
170 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ibanez SI07P Patch Cable Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 170 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástrojový propojovací kabel ze série SI. Kabel disponuje délkou 0,21 m a dvěma lomenými konektory typu jack o tloušťce 6,3 mm. Vnější izolace je vyrobena z vysoce odolného PVC. Jádro: 0.12 x 20. Stínění: 0.12 x 4 x 16. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ibanez SI07P Patch Cable Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 227843
- jistota kvalitního výrobce Ibanez
- kategorie Propojovací kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ibanez SI07P Patch Cable Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ibanez SI07P Patch Cable Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Propojovací kabely Ibanez, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ibanez SI07P Patch Cable Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: