Kde koupit Icon iKeyboard 4S

Klávesnice, kontroler a rekordér v jednom, umožňuje snadné ovládání DAW, multi-tracking a zvukový záznam. Díky své kompaktní velikosti je určena pro menší prostory. Obsahuje 24-Bit 96/192kHz 2-In/2-Ou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Icon iKeyboard 4S Master keyboardy32-37 kláves
Cena
4 490 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Icon iKeyboard 4S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Klávesnice, kontroler a rekordér v jednom, umožňuje snadné ovládání DAW, multi-tracking a zvukový záznam. Díky své kompaktní velikosti je určena pro menší prostory. Obsahuje 24-Bit 96/192kHz 2-In/2-Out USB zvukovou kartu, mikrofonní vstup s individuálním ovladačem Gain, 3-segmentovou LED obrazovku, 18 nastavitelných a podsvícených knoflíků, transpose ovladač, funkci Full Transport, podsvícená tlačítka (Enable, Mute, Solo, Play, Stop, Rec, Rewind, Forward a Loop), 37 standardních dynamických kláves, touchpad slider pro modulaci tónu, ovládání posunu oktávy, simultánní Record/Playback, podporu DirectSound, WDM a ASIO 2.0, držák na iPad, automatickou synchronizaci kanálů, Mackie ovládání pro Cubase, Nuendo, Samplitude, Logic Pro a Abelton Live, Mackie HUI protokol pro Pro Tools, ovladače pro Cubase, Nuendo, Bitwig a Reason a robustní hliníkovou konstrukci s Kensington Lock portem. Připojuje se pomocí 2 x TRS vstupů (expresion pedál a Sustain), 2 x TRS linkových vstupů a výstupů, XLR vstupu a mikrofonního vstupu, MIDI I/O vstupu a USB vstupu. Součástí balení je iMap software pro snadné mapování MIDI funkcí. Je kompatibilní s Mac OS X a Windows (až po 8). Napájení pomocí 7V/1A DC adaptéru. Rozměry: 698 x 189 x 63 mm. Hmotnost: 3.25 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Icon iKeyboard 4S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226520
- jistota kvalitního výrobce Icon
- kategorie Master keyboardy32-37 kláves

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Icon iKeyboard 4S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Icon iKeyboard 4S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Master keyboardy32-37 kláves Icon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Icon iKeyboard 4S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: