Kde koupit Icon MidiPort 2

Kompaktní, Plug & Play MIDI zvuková karta. Obsahuje 2 vstupy a 2 výstupy (32x32 MIDI kanálů), podporuje více platforem pomocí MultiPlat ovladačů (pouze pro Windows 32-bit a 64-bit platformy)… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Icon MidiPort 2 MIDI rozhraní
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Icon MidiPort 2 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompaktní, Plug & Play MIDI zvuková karta. Obsahuje 2 vstupy a 2 výstupy (32x32 MIDI kanálů), podporuje více platforem pomocí MultiPlat ovladačů (pouze pro Windows 32-bit a 64-bit platformy), nevyžaduje IRQ, I/O adresu nebo DMA kanálové nastavení, má perfektní MIDI časování a napájení pomocí USB. Karta je kompatibilní s OS Windows (až po verzi 10), Mac OS (až po verzi X 10.10) a podporuje USB 2.0 vysoko-rychlostní připojení. Rozměry: 56 x 46 x 17 mm. Hmotnost: 0.13 kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Icon MidiPort 2 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 226539
- jistota kvalitního výrobce Icon
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Icon MidiPort 2. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Icon MidiPort 2 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní Icon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Icon MidiPort 2 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: