Kde koupit Icon Umix 1010 Rack

Rackové USB audio rozhraní. UMIX 1010 je výkonné a flexibilní zařízení pro digitální studio. Prvotřídní kvalitu produktů značky ICON dokazuje ráz a jasnost 8 mikrofonních / nástrojových předzesilovačů… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Icon Umix 1010 Rack USB převodníky
Cena
10 590 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Icon Umix 1010 Rack které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rackové USB audio rozhraní. UMIX 1010 je výkonné a flexibilní zařízení pro digitální studio. Prvotřídní kvalitu produktů značky ICON dokazuje ráz a jasnost 8 mikrofonních / nástrojových předzesilovačů, každý s individuální možností přepínání phantom power a vlastními potenciometry gain. Nabízí deset 24 - bit 96/192 kHz kanálů s analogovou / digitální konverzi, 8 x 8 analogové I/O full duplex nahrávání a přehrávání, 8 analogových a vyvážených 1/4 '' TRS jack vstupů, 8 analogových a vyvážených 1/4 '' TRS jack výstupů, S/PDIF I/O na RCA koaxiálních konektorech, 1 x 1 16 kanálový MIDI I/O, 2 sluchátkové výstupy s nastavitelným zdrojem a individuálním ovládáním hlasitosti a flexibilní kanálový routing přes softwarový ovládací panel. Zařízení podporuje DirectSound, WDM a ASIO 2.0. Je kompatibilní s operačními systémy Windows XP, Vista (32 - bit / 64 - bit), Windows 7 (32 - bit / 64 - bit), Windows 8 (32 - bit / 64 - bit), Windows 10 (32 - bit / 64 - bit) a Mac OS. Podporuje USB 2.0 vysoce-rychlostní připojení a má robustní hliníkovou konstrukci.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Icon Umix 1010 Rack z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 228522
- jistota kvalitního výrobce Icon
- kategorie USB převodníky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Icon Umix 1010 Rack. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Icon Umix 1010 Rack na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce USB převodníky Icon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Icon Umix 1010 Rack vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: