Kde koupit Idea Věšák 852

Provedení: Věšák 852 v provedení masiv smrk lze pověsit v blízkosti botníku i šatní skříně. Tento věšák lze jednoduše roztáhnout a dát mu požadovaný tvar, bude se tedy hodit jak do užších výklenků, ta… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Idea Věšák 852 Vybavení a doplňky
Cena
317 Kč
Dostupnost
02.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » atan.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Idea Věšák 852 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 317 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Provedení: Věšák 852 v provedení masiv smrk lze pověsit v blízkosti botníku i šatní skříně. Tento věšák lze jednoduše roztáhnout a dát mu požadovaný tvar, bude se tedy hodit jak do užších výklenků, tak na prostornou stěnu. Na deset hladkých háčků pověsíte kabáty, nejrůznější svršky, pokrývky hlavy, šály a šátky, ale i ručníky či utěrky. Své využití tak najde tento šikovný věšák i v kuchyni a koupelně.  Šířka věšáku je volitelná od 18 do 118 cm.

Z toho e-shopu atan.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Idea Věšák 852 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591982008525 a ID 43051
- jistota kvalitního výrobce Idea
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Idea Věšák 852. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Idea Věšák 852 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop atan.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Idea, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Idea Věšák 852 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: