Kde koupit iFixit Mako 64 Bit Driver Kit

Sada iFixit Mako 64 Bit Driver Kit: iFixit Mako 64 Bit Driver Kit je špičková sada pro opravy veškeré drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, notebooky a mnoho jiných zařízení. Sada je u… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • iFixit Mako 64 Bit Driver Kit Vybavení a doplňky
Cena
779 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží iFixit Mako 64 Bit Driver Kit které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 779 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada iFixit Mako 64 Bit Driver Kit: iFixit Mako 64 Bit Driver Kit je špičková sada pro opravy veškeré drobné elektroniky jako jsou mobilní telefony, notebooky a mnoho jiných zařízení. Sada je uložena v praktickém plastovém pouzdře, ve které se skrývá nespočet potřebného nářadí a jiných pomůcek, jež vám ulehčí opravy. Vše je vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného materiálu, jež je zárukou dlouhodobé životnosti a spolehlivosti. Kromě široké škály bitů je součástí i speciální ohebný krček, s jehož pomocí se dostanete i do špatně přístupných míst. Díky tomuto setu se stanete opravdovými profesionály v oboru.  Klíčové vlastnosti sady iFixit Mako 64 Bit Driver KitŠpičková sada nářadí pro opravy drobné elektronikyCelkem 64 bitů různých standardů a rozměrůKvalitní zpracování a použité materiálySoučástí je ohebný krčekVše je baleno v pouzdře

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit iFixit Mako 64 Bit Driver Kit z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 0856235006283 a ID 5453806
- jistota kvalitního výrobce iFixit
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 42 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit iFixit Mako 64 Bit Driver Kit. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa iFixit Mako 64 Bit Driver Kit na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky iFixit, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete iFixit Mako 64 Bit Driver Kit vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: