Kde koupit iiamo Savička flow, 3ks 0m+

Iiamo savička je navržena přesně pro iiamo go láhev. Má vestavěný antikolikový ventilační systém, který minimalizuje množství vzduchu a vytvoření vakua v láhvi, což snižuje riziko břišní koliky u dětí… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • iiamo Savička flow, 3ks 0m+
					
				 Savičky a pítka
Cena
99 Kč
Dostupnost
Skladem 27.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží iiamo Savička flow, 3ks 0m+ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 99 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Iiamo savička je navržena přesně pro iiamo go láhev. Má vestavěný antikolikový ventilační systém, který minimalizuje množství vzduchu a vytvoření vakua v láhvi, což snižuje riziko břišní koliky u dětí. ​ ​ Iiamo savička je vyrobena ze silikonu a je zcela bez BPA, parabenů, ftalátů, parfémů a jiných škodlivých přísad.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit iiamo Savička flow, 3ks 0m+ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039643469 a ID 84825
- jistota kvalitního výrobce iiamo
- kategorie Savičky a pítka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit iiamo Savička flow, 3ks 0m+ . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa iiamo Savička flow, 3ks 0m+ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Savičky a pítka iiamo, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete iiamo Savička flow, 3ks 0m+ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Savičky a pítka iiamo, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz