Kde koupit IMG Stage Line DJC-8/SW

Praktický kufr na 80 CD. Dva postranní uzamykatelné zámky, výklopné madlo pro přenášení, kulaté ochranné rohy. Uvnitř jsou dvě dělící příčky. Černá barva. Vnější rozměry: 405x145x265mm. Vnitřní rozměr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • IMG Stage Line DJC-8/SW Obaly, kufry a racky
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží IMG Stage Line DJC-8/SW které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Praktický kufr na 80 CD. Dva postranní uzamykatelné zámky, výklopné madlo pro přenášení, kulaté ochranné rohy. Uvnitř jsou dvě dělící příčky. Černá barva. Vnější rozměry: 405x145x265mm. Vnitřní rozměry: 430x180x325mm. Váha: 3,1 kg

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit IMG Stage Line DJC-8/SW z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 203079
- jistota kvalitního výrobce IMG Stage Line
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit IMG Stage Line DJC-8/SW. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa IMG Stage Line DJC-8/SW na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky IMG Stage Line, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete IMG Stage Line DJC-8/SW vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: