Kde koupit Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová

Věk: 0 m+ <strong>Interaktivní plyšová spirála Angelika.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí dětskou fantazii. <br />Tato hračka je vynikajícím pomocníkem, díky kterému… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová Vybavení a doplňky
Cena
349 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 349 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 0 m+ <strong>Interaktivní plyšová spirála Angelika.</strong> <br /> <br />Hračka rozvíjí dětskou fantazii. <br />Tato hračka je vynikajícím pomocníkem, díky kterému bude Vaše dítě s radostí objevovat svět barev, tvarů a zvuků. <br />Součástí spirály jsou tři závěsné hračky: kostka a myška s chrastítkem, srdíčko s pískátkem. <br />Hračky lze sundat. <br /> <br />Udržujte v čistotě. <br /> <br />Doporučený věk: 0m+

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591864941261 a ID 93881
- jistota kvalitního výrobce Lumpin
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 92 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lumpin, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Interaktivní plyšová spirála Angelika - Myška růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lumpin, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz