Kde koupit Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania

Kniha Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania:V rozsiahlom lexikóne s 200 portrétmi rastlín si milovník môže zvoliť optimálne rastliny pre individuálne podmienky svojho bytu či domu a zoznámiť sa s ich vlastnosťami a potrebami. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania Pokojové rostliny
Cena
297 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 297 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788081071423 a ID 5175219
- jistota kvalitního výrobce Svojtka
- kategorie Pokojové rostliny

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Pokojové rostliny Svojtka, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Izbové a balkónové rastliny: Pre krásnu atmosféru bývania vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: