Kde koupit JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black

Pasivní monitory, Výkon: 150W, Reproduktor: 5,25 "+ 0,75", Frekvenční rozsah: 80Hz - 20kHz (± 3dB), SPL: max.. 108dB, Impedance: 4Ohm, Dělící frekvence: 4,2 kHz Materiál: polypropylen, Napájení: stere… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black Pasivní studiové monitory
Cena
3 490 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pasivní monitory, Výkon: 150W, Reproduktor: 5,25 "+ 0,75", Frekvenční rozsah: 80Hz - 20kHz (± 3dB), SPL: max.. 108dB, Impedance: 4Ohm, Dělící frekvence: 4,2 kHz Materiál: polypropylen, Napájení: stereo svorky, Rozměry: 235mm x 159mm x 143mm, Hmotnost: 1,8 kg, povrchová úprava: černá, Cena za pár.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 213289
- jistota kvalitního výrobce JBL
- kategorie Pasivní studiové monitory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pasivní studiové monitory JBL, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete JBL Control 1 Pro Compact Speakers Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: