Kde koupit Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové

růžové, Sport Car, m <strong>Odrážedlo – jezdící hračka 3v1 AUTÍČKO.</strong> <br /> <br />Odrážedlo určené pro děti které již samostatně sedí. <br />Komponenty jsou zao… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car -  růžové Vybavení a doplňky
Cena
889 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 889 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

růžové, Sport Car, m <strong>Odrážedlo – jezdící hračka 3v1 AUTÍČKO.</strong> <br /> <br />Odrážedlo určené pro děti které již samostatně sedí. <br />Komponenty jsou zaoblené a velmi bezpečné. <br />Odrážedlo je vybaveno spodními lištami pro opření nožiček dítěte a vodící tyčí - vše lze demontovat. <br />Boční bezpečnostní chrániče zvyšují bezpečnost - lze sundat. Možnost zablokování volantu. <br />Úložný prostor pod sedátkem. <br />Multimediální volant. <strong>Hračka imituje prvky řízení a tato funkce je pro dítě velmi atraktivní.</strong> <br /> <br />Odtrkovadlo je určené pro děti ve věku 12-36 měsíců, do hmotnosti 27 kg. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong>bez rukojeti: 61x28x48 cm <br />Průměr kol: 15 cm. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309030739 a ID 93883
- jistota kvalitního výrobce EURO BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EURO BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Jezdítko,odstrkovadlo, odrážedlo Sport Car - růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EURO BABY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz