Kde koupit Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley

Krásná a svým designem zcela unikátní přebalovací taška Buckle Bag potěší každou maminku, která má ráda výrazné módní doplňky. Taška nabízí dostatek prostoru, přihrádek a kapes pro přehledné uložení v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley
					
				 Přebalovací tašky
Cena
799 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásná a svým designem zcela unikátní přebalovací taška Buckle Bag potěší každou maminku, která má ráda výrazné módní doplňky. Taška nabízí dostatek prostoru, přihrádek a kapes pro přehledné uložení všech potřeb pro cestování s miminkem. Praktický způsob zavírání na magnet. Vyrobena z voděodolného materiálu, který při zašpinění stačí jednoduše otřít. Přehledné vnitřní uspořádání. Pohodlný popruh pro přenášení přes rameno. Nastavitelné úchyty pro připevnění na rukojeť kočárku. Součástí tašky: velká přebalovací podložka termoizolační pouzdro na lahvičku samostatná taštička na zip

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 88161871479 a ID 183242
- jistota kvalitního výrobce Kalencom
- kategorie Přebalovací tašky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 105 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Přebalovací tašky Kalencom, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kalencom Přebalovací taška Buckle Bag Safari Paisley vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Přebalovací tašky Kalencom, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz