Kde koupit Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut

Ručně vyráběná 11-tónová kalimba na rezonanční desce. Díky jednoduché technice hraní si na nástroji snadno zahraje každý. Stačí nástroj uchopit oběma rukama a palci brnkat po kovových lamelách - podob… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut Kalimby
Cena
1 790 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ručně vyráběná 11-tónová kalimba na rezonanční desce. Díky jednoduché technice hraní si na nástroji snadno zahraje každý. Stačí nástroj uchopit oběma rukama a palci brnkat po kovových lamelách - podobně jako při hře na konzoli, nebo při psaní SMS. Rezonanční deska je vyrobena z ořechového dřeva a mechanika z matného duralu. Pentatonické ladění zaručuje příjemný a jednoduchý zážitek z hraní.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 234813
- jistota kvalitního výrobce Kalimba Musical Instrument
- kategorie Kalimby

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kalimby Kalimba Musical Instrument, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kalimba Musical Instrument O11 Pentatonic Matt Walnut vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: