Kde koupit Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě

Kniha Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě:Poznejte bohatý svět kávy, od rostliny až k chutnému nápojiI když kávu pijí lidé po celém světě, samotné semeno zůstává záhadou. Jeho univerz… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě Nápoje, koktejly
Cena
489 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 489 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě:Poznejte bohatý svět kávy, od rostliny až k chutnému nápojiI když kávu pijí lidé po celém světě, samotné semeno zůstává záhadou. Jeho univerzálnost nemá obdoby. A o jeho specifikách, nebo přesněji zvláštnostech, učí autorka této knihy ve své kavárně. A nyní vás prostřednictvím této knihy celým bohatým světem kávy provede.Tato kniha nabízí citlivý a intuitivní přístup ke kávě. Je jakousi iniciační cestou, která odhaluje tajemství kávy od původu zrn až po její ochutnání. Od rostliny až k nápoji – autorka vás provede všemi druhy kávy, jednoho z nejoblíbenějších nápojů na zemi.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788073905224 a ID 5495343
- jistota kvalitního výrobce OMEGA
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly OMEGA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kávologie: Historie nejoblíbenějšího nápoje na světě vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Nápoje, koktejly