Kde koupit Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm

Krásný dětský kufřík s veselými motivy oblíbené pohádkové postavičky Krtečka. Dokonalý kufřík je skvělou výbavičkou. Praktický doplněk pro vaše miláčky. Mohou si ho vzít do školy, sbalit si do něj své… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm
					
				 Kufříky
Cena
369 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 369 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Krásný dětský kufřík s veselými motivy oblíbené pohádkové postavičky Krtečka. Dokonalý kufřík je skvělou výbavičkou. Praktický doplněk pro vaše miláčky. Mohou si ho vzít do školy, sbalit si do něj své oblíbené hračky na dovolenou, nebo si v něm ukrýt své nejcennější tajnosti! Kufříky Kazeto jsou 100% recyklovatelné, použité barvy jsou ekologicky nezávadné.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595049422859 a ID 1002278
- jistota kvalitního výrobce Kazeto
- kategorie Kufříky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kufříky Kazeto, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kazeto Kufr Krteček a slon, šitý, 30 x 21 x 9,5 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kufříky Kazeto, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz