Kde koupit Klein Bosch garáž - 4 patra

Bosch garáž je nezbytná pro každého chlapce s vlastním vozoparkem. V nové garáži navíc nalezne další dvě autíčka. Garáž má výtah na auta, myčku, sjezd mezi patry pro dvě auta, benzinovou pumpu a obcho… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Bosch garáž - 4 patra
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
1 199 Kč
Dostupnost
Skladem 20.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Bosch garáž - 4 patra které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bosch garáž je nezbytná pro každého chlapce s vlastním vozoparkem. V nové garáži navíc nalezne další dvě autíčka. Garáž má výtah na auta, myčku, sjezd mezi patry pro dvě auta, benzinovou pumpu a obchod.   Kompletně vybavená garáž pro autíčka potěší všechny chlapce. Výška garáže je 68 cm. Materiál kvalitní plast.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Bosch garáž - 4 patra z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847028174 a ID 47282
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Bosch garáž - 4 patra . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Bosch garáž - 4 patra na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Bosch garáž - 4 patra vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz