Kde koupit Klein Bosch svítilna

Váš malý kutil nepotřebuje jen správné nářadí, ale také vhodný nástroj pro tmavá místa. Díky svítilně mu půjdou opravy ještě lépe. Svítilna se dá nastavit na blikající světlo, stálé svícení a má i 4 r… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Bosch svítilna
					
				 Kutilové a zahrádka
Cena
379 Kč
Dostupnost
Skladem 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Bosch svítilna které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 379 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Váš malý kutil nepotřebuje jen správné nářadí, ale také vhodný nástroj pro tmavá místa. Díky svítilně mu půjdou opravy ještě lépe. Svítilna se dá nastavit na blikající světlo, stálé svícení a má i 4 různé barvy na výběr - svítí bíle, modře, zeleně nebo červeně. Nabíjení na 3 AA baterie, které nejsou součástí balení. Stane se jistě nejoblíbenější výbavičkou. Rozměr balení 15,5 x 7 x 26,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Bosch svítilna z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847084484 a ID 1134580
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Kutilové a zahrádka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Bosch svítilna . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Bosch svítilna na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kutilové a zahrádka Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Bosch svítilna vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kutilové a zahrádka Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz