Kde koupit Klein BOSCH varná konvice

BOSCH Varná konvice je věrná kopie originálu, lze ji skutečně naplnit vodou. Víčko lze odklopit stisknutím tlačítko. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein BOSCH varná konvice
					
				 Nádobí a spotřebiče
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein BOSCH varná konvice které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

BOSCH Varná konvice je věrná kopie originálu, lze ji skutečně naplnit vodou. Víčko lze odklopit stisknutím tlačítko.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein BOSCH varná konvice z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847095480 a ID 163960
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Nádobí a spotřebiče

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein BOSCH varná konvice . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein BOSCH varná konvice na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nádobí a spotřebiče Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein BOSCH varná konvice vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nádobí a spotřebiče Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz