Kde koupit Klein Doktorský kufřík malý

Malý doktorský set Klein obsahuje stetoskop, teploměr, kladívko, kukátko do uší, injekce a obvaz. Vše je zabaleno v praktickém kufříku z průhledné homateriálu. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry kufří… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Doktorský kufřík malý
					
				 Lékaři
Cena
219 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Doktorský kufřík malý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 219 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Malý doktorský set Klein obsahuje stetoskop, teploměr, kladívko, kukátko do uší, injekce a obvaz. Vše je zabaleno v praktickém kufříku z průhledné homateriálu. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry kufříku 20 × 20 × 6,5 cm.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Doktorský kufřík malý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088112121 a ID 47395
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Lékaři

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Doktorský kufřík malý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Doktorský kufřík malý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Lékaři Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Doktorský kufřík malý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Lékaři Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz