Kde koupit Klein Dopravní semafor - 72 cm

Dopravní semafor pro malé řidiče, cyklisty a závodníky. Se světelnou signalizací je vhodný do pokoje i na dětská hřiště. Děti si s ním vyhrají při hrách na různé profese. Světla se přepínají automatic… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Dopravní semafor - 72 cm
					
				 Vozítka šlapací
Cena
649 Kč
Dostupnost
Skladem 18.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Dopravní semafor - 72 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 649 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dopravní semafor pro malé řidiče, cyklisty a závodníky. Se světelnou signalizací je vhodný do pokoje i na dětská hřiště. Děti si s ním vyhrají při hrách na různé profese. Světla se přepínají automaticky. Na baterie 4xR6.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Dopravní semafor - 72 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847029904 a ID 1134600
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Vozítka šlapací

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Dopravní semafor - 72 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Dopravní semafor - 72 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vozítka šlapací Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Dopravní semafor - 72 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vozítka šlapací Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz