Kde koupit Klein Hasicí přístroj na záda

Hasící přístroj na záda, do které se vejde 2 litry vody. Skvělá zábava pro malé hasiče. Vhodné pro děti od 3 let. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Hasicí přístroj na záda
					
				 Záchranáři a špióni
Cena
449 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Hasicí přístroj na záda které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 449 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hasící přístroj na záda, do které se vejde 2 litry vody. Skvělá zábava pro malé hasiče. Vhodné pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Hasicí přístroj na záda z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847089328 a ID 187466
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Záchranáři a špióni

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Hasicí přístroj na záda . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Hasicí přístroj na záda na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záchranáři a špióni Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Hasicí přístroj na záda vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Záchranáři a špióni Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz