Kde koupit Klein Hasičská helma - fosforeskující

Každý správný hasič potřebuje kvalitní výraznou hasičskou helmu. Tato helma má navíc ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v naprostém bezpečí a nic mu nebrání v hrách na záchranáře. Helma ve tm… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klein Hasičská helma - fosforeskující
					
				 Záchranáři a špióni
Cena
419 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klein Hasičská helma - fosforeskující které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 419 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Každý správný hasič potřebuje kvalitní výraznou hasičskou helmu. Tato helma má navíc ochranný kryt na krk a na oči. Hasič je tak v naprostém bezpečí a nic mu nebrání v hrách na záchranáře. Helma ve tmě svítí. Dětská hasičská helma má všechny náležitosti jako opravdová. Jedná se o hračku, nikoliv ochrannou pomůcku. Vhodné pro děti od 3 let. Uvnitř helmy je nastavitelný pásek od velikosti cca 17–21cm. Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu. Německá společnost Klein je jedním z největších evropských výrobců kvalitních plastových hraček podporujících rozvoj dětí.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klein Hasičská helma - fosforeskující z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4009847089441 a ID 47426
- jistota kvalitního výrobce Klein
- kategorie Záchranáři a špióni

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klein Hasičská helma - fosforeskující . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klein Hasičská helma - fosforeskující na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záchranáři a špióni Klein, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klein Hasičská helma - fosforeskující vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Záchranáři a špióni Klein, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz