Kde koupit Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm

Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum Malé rozměry, mimořádně štíhlá čelist a jednostranně sbroušené břity, kalené na tvrdost HRC 60, dělají z kleští Fortum Atom ideální nástroj pro přesnou prác… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm Elektrikářské kleště
Cena
321 Kč
Dostupnost
Skladem 11.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 321 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum Malé rozměry, mimořádně štíhlá čelist a jednostranně sbroušené břity, kalené na tvrdost HRC 60, dělají z kleští Fortum Atom ideální nástroj pro přesnou práci s měkkými vodiči. délka: v tabulce s variantami materiál: 61CrV5

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126946827 a ID 60498
- jistota kvalitního výrobce Fortum
- kategorie Elektrikářské kleště

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Elektrikářské kleště Fortum, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kleště štípací boční pro elektroniku Fortum - 125mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Elektrikářské kleště Fortum, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz