Kde koupit Klotz KMPP0300

Hotový klávesový kabel, použitý kabel IY204, konektory mono Jack 6,3 mm - mono Jack 6,3 mm KLOTZ černé, barva kabelu černá, délka kabelu 3 mt Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klotz KMPP0300 Nástrojové kabely
Cena
920 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klotz KMPP0300 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 920 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hotový klávesový kabel, použitý kabel IY204, konektory mono Jack 6,3 mm - mono Jack 6,3 mm KLOTZ černé, barva kabelu černá, délka kabelu 3 mt

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klotz KMPP0300 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 203728
- jistota kvalitního výrobce Klotz
- kategorie Nástrojové kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klotz KMPP0300. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klotz KMPP0300 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástrojové kabely Klotz, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klotz KMPP0300 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: