Kde koupit Klotz LAGRR030

Hotový patch kabel série Lagrange, použitý kabel High Fidelity AC110 Lagrange vnější průměr 6,9 mm, kapacita kabelu 67pF / m, dvojité stínění kabelu, kabel vhodný zejména pro propojování pedálů git.ef… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klotz LAGRR030 Propojovací kabely
Cena
740 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klotz LAGRR030 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 740 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hotový patch kabel série Lagrange, použitý kabel High Fidelity AC110 Lagrange vnější průměr 6,9 mm, kapacita kabelu 67pF / m, dvojité stínění kabelu, kabel vhodný zejména pro propojování pedálů git.efektov apod.., konektory NEUTRIK Jack 6,3 mm lomený NP2RX-B - Jack 6,3 mm lomený NP2RX-B, kovové tělo pozlacené kontakty konektoru, černý, délka kabelu 0,30 mt

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klotz LAGRR030 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 203812
- jistota kvalitního výrobce Klotz
- kategorie Propojovací kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klotz LAGRR030. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klotz LAGRR030 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Propojovací kabely Klotz, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klotz LAGRR030 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: