Kde koupit Klotz TM-0900

Hotový Kytarový kabel série FunkMaster, použitý kabel speciální pro tuto sérii ve spolupráci s kytaristou TMStevens FunkMaster vnější průměr 6,8 mm, kabel vhodný zejména pro basové kytary, konektory J… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Klotz TM-0900 Nástrojové kabely
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Klotz TM-0900 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hotový Kytarový kabel série FunkMaster, použitý kabel speciální pro tuto sérii ve spolupráci s kytaristou TMStevens FunkMaster vnější průměr 6,8 mm, kabel vhodný zejména pro basové kytary, konektory Jack 6,3 mm - Jack 6,3 mm KLOTZ, hliníkové tělo pozlacené kontakty konektoru, černý, délka kabelu 9 mt

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Klotz TM-0900 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 205205
- jistota kvalitního výrobce Klotz
- kategorie Nástrojové kabely

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Klotz TM-0900. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Klotz TM-0900 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nástrojové kabely Klotz, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Klotz TM-0900 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: