Kde koupit Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné

S klapkami na uši Knitwits ™ dáte všem najevo, jaké zvíře v sobě ukrýváte! Produkty jsou vyrobeny z velmi kvalitní přírodní vlny z Nového Zélandu. Tato vlna obsahuje látku zvanou lanolin, která zajišť… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné
					
				 Čelenky
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

S klapkami na uši Knitwits ™ dáte všem najevo, jaké zvíře v sobě ukrýváte! Produkty jsou vyrobeny z velmi kvalitní přírodní vlny z Nového Zélandu. Tato vlna obsahuje látku zvanou lanolin, která zajišťuje odolnost doplňků vůči vodě a zároveň podporuje jejich samočistící efekt. Knitwits podporují tzv. spravedlivý obchod (fair trade). Svou výrobu přesouvají do zemí třetího světa a přinášejí tak pracovní příležitosti do míst, kde je to opravdu potřeba. Každá čepice je pečlivě ručně vyrobena šikovnými řemeslníky z Nepálu. Firma se pak dělí s řemeslníky o své zisky a pomáhá tak zvyšovat jejich životní úroveň. Velikost:  univerzální velikost - 6-99 let, dají se na obou stranách povysunout, může je nosit každý a všem budou slušet. Materiál:  80% vlna, 20% polyester. vlna z Nového Zélandu ručně pletené v Nepálu voděodolný - vlna obsahuje lanolin

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039252500 a ID 151541
- jistota kvalitního výrobce Knitwits
- kategorie Čelenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čelenky Knitwits, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Knitwits Dětské klapky na uši Zebra - barevné vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Čelenky Knitwits, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz