Kde koupit Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy

Skvělá sada pro všechny malé cukrářky a pekařky. Set se skládá z 18 kusů pečících potřeb. Díky této sadě si děti užijí hodiny perfektní zábavy, která záleží jen na jejich fantazii. Určeno pro děti od… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy
					
				 Nádobí a spotřebiče
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skvělá sada pro všechny malé cukrářky a pekařky. Set se skládá z 18 kusů pečících potřeb. Díky této sadě si děti užijí hodiny perfektní zábavy, která záleží jen na jejich fantazii. Určeno pro děti od 3 let. Obsah: silikonové formy na muffínky 3x pečící forma 3x vykrajovátko zdobítko se 6 různými nástavci

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4049491380037 a ID 1351771
- jistota kvalitního výrobce Knorrtoys
- kategorie Nádobí a spotřebiče

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nádobí a spotřebiče Knorrtoys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Knorrtoys Sada Sweet and Easy pečení 18 ks, plechové a silikonové formy vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nádobí a spotřebiče Knorrtoys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz