Kde koupit Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral

barva : coral 03, 2v1, Astro Expender, 2018 <strong>Kočárek Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral Vybavení a doplňky
Cena
9 979 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 979 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva : coral 03, 2v1, Astro Expender, 2018 <strong>Kočárek Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br />Kočárek je stabilní, s odpruženými zadními koly. <br />Výborně zvládá i nerovný terén. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />Multifunkční kočárek Expander Astro 2018 <br />Kvalitní kočárek za rozumnou cenu. <br /> <br />- prostorná korbička, <br />- lehký hliníkový rám, <br />- nastavitelné opěradlo zádiček u sportovní verze i do úplného lehu, <br />- možnost nastavení jízdy boudičky, popř. sportovní verze ve směru i protisměru jízdy, <br />- polohovatelná opěrka nohou, <br />- centrální brza, <br />- velká kola s ložisky, <br />- přední kola s aretací, <br />- systém zavěšení předních kol ASS (anti shock system), <br />- systém regulace tvrdosti odpružení HDA (heavy duty Absorption), <br />- rychlé, snadné rozložení - systém rychlého rozložení kol QRS (quick release system) <br />- nánožník na hlubokou i sportovní verzi kočárku v ceně, <br />- 5ti bodové pásy u sportovní verze, <br />- u sportovní verze bezpečnostní madlo - barierka, <br />- rukojeť nastavitelná. eko kůže, <br />- velký nákupní košík pod kočárkem s krytem, snadný přístup <br />- velká, praktická taška na kočárek, <br />- pláštěnka, <br />- moskytiéra, <br />- možnost dokoupení autosedačky , která lze upevni na kočárek. <br /> <br /><strong>Rozměry kočárku</strong> <br />- nastavitelná rukojeť od 72 cm až do 111 cm, <br />- vnitřní rozměry hluboké verze (boudičky) 21x76x36 cm, <br />- rozložený kočárek 100x60x99 cm, <br />- sportovní verze - výška opěradla 49 cm. šířka sedáku 32 cm, délka nožiček 22 cm, <br />- průměry kol přední 24cm/zadní 29 cm. <br /> <br /><strong>Hmotnost</strong> <br />- rám s koly 10,6 kg (konstrukce, <br />- hluboká boudička 5,8kg, <br />- sportovní verze 6,3kg. <br /> <br /><strong>Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. </strong>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901583377556 a ID 93788
- jistota kvalitního výrobce EXPANDER
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EXPANDER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kočárek Astro 2018 Expander, 2v1 - coral vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EXPANDER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz