Kde koupit Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite

barva : anthracite 01, 2v1, Basic 2018, Riko <strong>Kočárek Basic RIKO 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite Vybavení a doplňky
Cena
7 099 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 099 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva : anthracite 01, 2v1, Basic 2018, Riko <strong>Kočárek Basic RIKO 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br />Kočárek značky RIKO BASIC je volba pro ty, kteří hledají kvalitní kočárek s garancí renomované společnosti, a to v módním stylu. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />Kvalitní kočárek za rozumnou cenu. <br />- prostorná korbička, <br />- lehký hliníkový rám, <br />- nastavitelné opěradlo zádiček u sportovní verze i do úplného lehu, <br />- možnost nastavení jízdy boudičky, popř. sportovní verze ve směru i protisměru jízdy, <br />- polohovatelná opěrka nohou, <br />- centrální brza, <br />- velká nafukovací kola s ložisky, <br />- přední kola s aretací, <br />- systém zavěšení předních kol, <br />- systém regulace tvrdosti odpružení, <br />- rychlé, snadné rozložení - systém rychlého rozložení kol, <br />- nánožník na hlubokou i sportovní verzi kočárku v ceně, <br />- 5ti bodové pásy u sportovní verze, <br />- u sportovní verze bezpečnostní madlo - barierka, <br />- rukojeť nastavitelná. eko kůže, <br />- velký nákupní košík pod kočárkem s krytem, snadný přístup <br />- velká, praktická taška na kočárek, <br />- měkká matrace pro větší pohodlí, <br />- větrání v boudičce, boudička se stříškou, <br />- okýnko v boudičce <br />- sundávací bariérka u sportovní verze, <br />- možnost složení sportovní verze i s budoudičkou a barierkou, <br />- nastavitelná opěrka nohou, <br />- možnost dokoupení autosedačky , která lze upevni na kočárek. <br /> <br /><strong>Rozměry kočárku</strong> <br />- nastavitelná rukojeť od 76 cm až do 112 cm, <br />- vnitřní rozměry hluboké verze (boudičky) cca 21 x 76 x 36cm,, <br />- rozložený kočárek cca 59 x 90 x 101 cm, <br />- sportovní verze - výška opěradla 49 cm. šířka sedáku 33 cm, délka nožiček 22 cm,hloubka 25cm, <br />- průměry kol přední 24cm/zadní 29 cm. <br /> <br /><strong>Hmotnost</strong> <br />- rám s koly 10,15 kg (konstrukce) <br />- hluboká boudička 5kg, <br />- sportovní verze 5,5kg. <br /> <br /><strong>Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. </strong>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309144931 a ID 93790
- jistota kvalitního výrobce Riko
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Riko, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kočárek Basic 2018 Riko, 2v1 - anthracite vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Riko, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz