Kde koupit Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white

barva : white 03, 2v1, Storm Expender, 2018 <strong>Kočárek Storm Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white Vybavení a doplňky
Cena
13 919 Kč
Dostupnost
01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 13 919 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva : white 03, 2v1, Storm Expender, 2018 <strong>Kočárek Storm Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br />Kočárek je stabilní, s odpruženými zadními koly. <br />Výborně zvládá i nerovný terén. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- moderní prostorný kočárek 2v1, vnitřní rozměr korbičky - 80x37x22cm, <br />- moderní, inovativní systém třistupňové úpravy zavěsu korbičky a sportovní verze, <br />- multifunkční teleskopické nastavení výšky rukojeťi kočárku, <br />- lehká hliníková konstrukce, <br />- přední a zadní odpružená kola, <br />- prostorná boudička pro miminko s matrací, regulací opěrky, boudička s větracím systémem, <br />- rukojeť je potažená eko kůží, <br />- bezdušová kola, která jsou vyrobena z polyuretanu (odolné proti otěru a teplotním rozdílům), <br />- snadné složení, <br />- přední kola s možností aretace, <br />- centrální brzda, <br />- sportovní verze kočárku lze nastavit na jízdu po i proti směru jízdy, <br />- sportovní verze má polohovatelná zádička do 4 stupňu (i do lehu), nastavitelná opěrka nožiček, <br />- navíc měkká podložka (opěrka) ve sportovní verzi, <br />- 5ti bodové zapínání v sportovní verzi, ochranná barierka potažena eko kůži, <br />- prostorný nákupní koš, který je chráněn krytem. <br /> <br /><strong>Další příslušenství, které je v ceně zdarma:</strong> <br />- taška na pleny, <br />- nánožník na korbu, <br />- pláštěnka, moskytiéra, přebalovací podložka, držák na láhev. <br /> <br /><strong>Technické parametry:</strong> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />- rozložený rám s koly: 92x58x102 cm, <br />- složený rám s koly: 87x61x37 cm, <br />- rozsah nastavení výšky korbičky/sportovní verze (od země) 53-58cm, <br />- korbička - vnitřní rozmě . 22x80x37cm, <br />- sportovní verze - šířka sedáku 31cm, výška opěradla - 49cm, délka opěrky nohou 23cm, hloubka sedáku 25cm, <br />- průměr kol (zadní/přední): 19/27 cm. <br /> <br /><strong>Hmotnost:</strong> <br />- rám s koly: 10 kg, <br />- hluboká korbička: 5,4 kg, <br />- sportovní verze bez kontrukce - nástavba: 6,6 kg. <br /> <br /><strong>Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. </strong>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901583377822 a ID 93332
- jistota kvalitního výrobce EXPANDER
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 110 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EXPANDER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kočárek Storm 2018 Expander, 2v1 - white vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EXPANDER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz