Kde koupit Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon

barva : carbon 04, 2v1, Xenon Expender, 2018 <strong>Kočárek Xenon Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> &l… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon Vybavení a doplňky
Cena
12 399 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 12 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva : carbon 04, 2v1, Xenon Expender, 2018 <strong>Kočárek Xenon Expander 2018.</strong> <br /> <br /><strong>Moderní, kvalitní kočárek.</strong> <br /> <br />Kočárek je stabilní, s odpruženými zadními koly. <br />Výborně zvládá i nerovný terén. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- moderní prostorný kočárek 2v1, vnitřní rozměr korbičky - 22 x 80 x 37 cm, <br />- lehká hliníková konstrukce, <br />- přední a zadní odpružená kola, <br />- prostorná boudička pro miminko s matrací, regulací opěrky, boudička s větracím systémem, <br />- rukojeť je potažená eko kůží, <br />- ložisková kola čerpaná, nízkoprofilové pneumatiky, <br />- snadné složení, <br />- přední kola s možností aretace, <br />- systém odpružení předních kol ASS (Anti Shock Systém), <br />- systém řízení tvrdosti odpružení HDA (Heavy Duty Absorption), <br />- centrální brzda, <br />- rychlá demontáž předních kol QRS (Quick Release System) <br />- sportovní verze kočárku lze nastavit na jízdu po i proti směru jízdy, <br />- sportovní verze má polohovatelná zádička do 4 stupňu (i do lehu), nastavitelná opěrka nožiček, <br />- navíc měkká podložka (opěrka) ve sportovní verzi, <br />- 5ti bodové zapínání v sportovní verzi, ochranná barierka potažena eko kůži, <br />- prostorný nákupní koš, který je chráněn krytem. <br /> <br /><strong>Další příslušenství, které je v ceně zdarma:</strong> <br />- taška na pleny, <br />- nánožník na korbu, <br />- pláštěnka, moskytiéra, přebalovací podložka, držák na láhev. <br /> <br /><strong>Technické parametry:</strong> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />- rozložený rám s koly: 103 x 61 x 105 cm, <br />- složený rám s koly: 83 x 61 x 40 cm, <br />- rozsah nastavení rukojeti (od země) 72 - 115 cm, <br />- výška rukojeti ve svislé poloze (od země): 103 cm, <br />- korbička - vnitřní rozmě 22 x 80 x 37 cm, <br />- sportovní verze - šířka sedáku 31cm, výška opěradla - 49cm, délka opěrky nohou 23cm, hloubka sedáku 25cm, <br />- průměr kol (zadní/přední): 24/29 cm. <br /> <br /><strong>Hmotnost:</strong> <br />- rám s koly: 10 kg, <br />- hluboká korbička: 5,4 kg, <br />- sportovní verze bez kontrukce - nástavba: 6,7 kg. <br /> <br /><strong>Kočárek je vyroben v zemi Evropské Unie - Polsko a splňuje ty nejpřísnější bezpečnostní normy pro nejvyšší komfort a bezpečnost pro vaše dítě. </strong>

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901583377716 a ID 93403
- jistota kvalitního výrobce EXPANDER
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky EXPANDER, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kočárek Xenon 2018 Expander, 2v1 - carbon vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky EXPANDER, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz