Kde koupit Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv

Vel. 68, Mamatti BD427, Kolekce: Elephant - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem.</strong>… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv  Vybavení a doplňky
Cena
140 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 140 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 68, Mamatti BD427, Kolekce: Elephant - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem.</strong> <br />Body je vyrobeno z kvalitní atestované česané 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /><strong>ROZMĚRY:</strong> <br />vel. 68 - délka 41cm, šířka 24cmx2, rukávek (od švu) 20cm, rukávek (od krčku) 27cm. <br />vel. 74 - délka 43cm, šířka 25cmx2, rukávek (od švu) 21cm, rukávek (od krčku) 28cm. <br />vel. 80 - délka 45cm, šířka 26cmx2, rukávek (od švu) 25cm, rukávek (od krčku) 32cm. <br />vel. 86 - délka 46cm, šířka 26cmx2, rukávek (od švu) 28cm, rukávek (od krčku) 34cm. <br />vel. 92 -98 rozměry dodáme co nejdříve. <br /> <br />Udané rozměry se mohou lišit o 0,5-1,5cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902047763120 a ID 94329
- jistota kvalitního výrobce Mamatti
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamatti, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kojenecké body Elephant - dlouhý rukáv vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mamatti, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz