Kde koupit Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky

barva: bílá/černá <strong>Kojící polštář - relaxační poduška CEBUŠKA Physio Multi. </strong> <br /> <br />Univerzální polštář pro pohodlné uložení kojence během kojení, zvýšen… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky Vybavení a doplňky
Cena
794 Kč
Dostupnost
12.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 794 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: bílá/černá <strong>Kojící polštář - relaxační poduška CEBUŠKA Physio Multi. </strong> <br /> <br />Univerzální polštář pro pohodlné uložení kojence během kojení, zvýšení komfortu během spaní a další použití. <br /> <br />Polštář je vyplněn polystyrenovými mikroperlami o průměru 0.5 - 1.5 mm - drobnými kuličkami, které se převalují pod vlivem změny polohy těla, jemně masírují, starají se o páteř a pohodlí nastávajících maminek. <br />Chrání páteř matky proti přetěžování a je prevencí bolesti zad. <br /> <br /><strong>Rozměry</strong> cca: šířka polštáře - 35 cm, délka vnější strany - 190 cm. <br /> <br /><strong>Materiál: </strong> <br />100% bavlna, výplň – mikroperly o průměru 0,5 - 1,5 mm. <br /> <br />Pratelný potah. <br /> <br />DOPORUČUJEME POUŽÍVAT JIŽ OD 6-TÉHO MĚSÍCE TĚHOTENSTVÍ. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907672323336 a ID 93324
- jistota kvalitního výrobce CEBA
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky CEBA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kojící polštář - relaxační poduška Cebuška Physio Multi - Rozetky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: