Kde koupit Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem

Baby Mix, 0+m <strong>PLYŠOVÝ KOLOTOČ BABY MIX.</strong> <br /> <br />Vhodné pro děti od narození. <br /> <br />Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kolotoč nad postýlku -  Medvídci s medem Vybavení a doplňky
Cena
406 Kč
Dostupnost
14.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 406 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Mix, 0+m <strong>PLYŠOVÝ KOLOTOČ BABY MIX.</strong> <br /> <br />Vhodné pro děti od narození. <br /> <br />Plyšový kolotoč je určen nejmenším dětem, které se ještě samy nepohybují. <br />Kolotoč podporuje rozvoj smyslů dítěte. <br />Melodie dítě uklidní a usnadňuje jeho usínání. <br />Hrací strojek natahujte ve směru hodinových ručiček do okamžiku, kdy ucítíte lehký odpor. <br />Udržujte v čistotě. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5904378861094 a ID 93847
- jistota kvalitního výrobce BABY MIX
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BABY MIX, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kolotoč nad postýlku - Medvídci s medem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: