Kde koupit Korg DJ-GB-1 Gig Bag

Tvrdé pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení různých produktů značky Korg. Do pouzdra se vejde MICROKORG, dvojice produktů ze série Electribe, 6 modelů ze série Volcom nebo SQ-1. Kufřík má kompletně… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Korg DJ-GB-1 Gig Bag 25 - 49 kláves
Cena
2 570 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Korg DJ-GB-1 Gig Bag které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 570 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tvrdé pouzdro pro snadné a bezpečné přenášení různých produktů značky Korg. Do pouzdra se vejde MICROKORG, dvojice produktů ze série Electribe, 6 modelů ze série Volcom nebo SQ-1. Kufřík má kompletně odnímatelnou vrchní stranu díky čemuž je možná jednoduchá příprava na set před vystoupením. Není totiž nutné vaše nástroje vybírat z kufru. Samozřejmostí je i pevné madlo nebo odnímatelný pás na rameno. Rozměry: 710 x 65 x 300 mm, hmotnost: 1,94kg.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Korg DJ-GB-1 Gig Bag z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229863
- jistota kvalitního výrobce Korg
- kategorie 25 - 49 kláves

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Korg DJ-GB-1 Gig Bag. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Korg DJ-GB-1 Gig Bag na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce 25 - 49 kláves Korg, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Korg DJ-GB-1 Gig Bag vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: