Kde koupit Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové

1ks Zavinovačka s volánkem <br /> <br />Rozměr cca 78x78cm <br /> <br />Svrchní materiál 100% bavlna <br />Vnítřek z dutého vlákna - hypoalergenní <br /> <br /&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové Vybavení a doplňky
Cena
317 Kč
Dostupnost
Skladem 15.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 317 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

1ks Zavinovačka s volánkem <br /> <br />Rozměr cca 78x78cm <br /> <br />Svrchní materiál 100% bavlna <br />Vnítřek z dutého vlákna - hypoalergenní <br /> <br />Zapínání na suchý zip. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. <br />Praní při teplotě do 40&amp;#730,C <br />Žehlení při teplotě do 150&amp;#730,C. <br /> <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (zboží určené pro děti). <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX. <br /> <br />Pozor - barva obšití volánku se může lišit ( hnědá, bílá )

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309101774 a ID 8818
- jistota kvalitního výrobce DARLAND
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 111 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky DARLAND, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Krásná zavinovačka s volánkem - Květinky v béžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: