Kde koupit Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm

Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 pojistný kroužek do drážky čepu či hřídele pružinová ocel bez povrchové úpravy ČSN 02 2930, DIN 471 použití s kleštěmi pro seegerové podložky průměr udává vnější pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm Podložky na stůl
Cena
20 Kč
Dostupnost
19.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 20 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 pojistný kroužek do drážky čepu či hřídele pružinová ocel bez povrchové úpravy ČSN 02 2930, DIN 471 použití s kleštěmi pro seegerové podložky průměr udává vnější průměr čepu, na který se kroužek nasazuje (nikoli průměr v drážce)

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7770000009367 a ID 60234
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Podložky na stůl

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Podložky na stůl Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kroužek pojistný na hřídel DIN 471 - 60mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Podložky na stůl Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz