Kde koupit Kufřík pro veterináře - 17 ks

17 ks, věk: 3+ <strong>Kufřík pro veterináře.</strong> <br /> <br />Kufřík pro malého veterináře se základním lékařským vybavením. <br />Kufřík obsahuje 17 ks pomůcek: o… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kufřík pro veterináře - 17 ks Vybavení a doplňky
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 23.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kufřík pro veterináře - 17 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

17 ks, věk: 3+ <strong>Kufřík pro veterináře.</strong> <br /> <br />Kufřík pro malého veterináře se základním lékařským vybavením. <br />Kufřík obsahuje 17 ks pomůcek: obvaz, teploměr, náplasti, misku, pinzetu,.. <br />Vyrobeno ze dřeva. <br /> <br />Určená pro děti od 3 let. <br /> <br /><strong>Rozměry kufříku:</strong> 19 x 14 x 7cm. <br /> <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br />1. Jakost. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kufřík pro veterináře - 17 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 6955273501072 a ID 93880
- jistota kvalitního výrobce NEFERE
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kufřík pro veterináře - 17 ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kufřík pro veterináře - 17 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NEFERE, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kufřík pro veterináře - 17 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NEFERE, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz